Gdzie ma zastosowanie kurtyna paskowa?


Kurtyna paskowa wykonana z elastycznych pasów wykorzystywana jest w różnych gałęziach przemysłu. Służy ona przede wszystkim jako przegroda, która ma na celu ograniczanie przeciągów na hali produkcyjnej, ochronę przed hałasem oraz przed utratą ciepła. Ich zastosowanie jest szerokie głównie ze względu na ich odporność na działanie środków chemicznych czy też wilgoci.
Mogą być montowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Montaż w trudnych warunkach również jest możliwy, nie stanowią problemu na przykład ujemne temperatury. Ich zastosowanie ma również miejsce w branży spożywczej, w miejscach o wymaganych podwyższonych standardach higienicznych.
Kurtyna na drzwi ma tak wiele zastosowań dzięki temu, że możliwe jest zastosowanie odpowiednich pasków PCV w zależności od indywidualnych wymagań klienta.
Bez względu na to jaką folię wybierze klient, kurtyny paskowe znajdą zastosowanie jako przegrody, bramy, kurtyny spawalnicze czy tez jako podziałki do wydzielania stref na hali produkcyjnej.